Moja córka chodziła do tej szkoły rok i to co tam się dzieje to jest masakra! Gorzej traktują dzieci które nie mają pieniędzy, inne dzieci są lepiej traktowane, pani M. Jest nie miła dla dzieci, nauczyciele wybierają swoich ulubieńców i lepiej ich traktują, zamiast dodawać dzieciom skrzydła to oni je odcinają, dzieci u nich nie mają głosu, mówi się głośno o problemie hejtu w tej szkole a kadra to olewa, po zapłaceniu za miesiąc nagle trzeba zapłacić kolejne 1000 zł za wyprawkę, dzieci dyrekcji są faworyzowane, zabierają dzieciom telefony, przy wypisaniu dziecka ze szkoły przeciągają proces do następnego miesiąca by znowu wyciągnąć pieniądze, dzieci nie mają wolności wypowiedzi bo są krytykowane i mają narzucane tempo nauki więc teraz ta szkoła się niczym nie różni od publicznej a jest nawet gorzej bo na każdym możliwym kroku wyciągają pieniądze za nic. Nie pozdrawiam ludzi z tej szkoły i szczerze odradzam każdemu rodzicowi zapisywania tam swojego dziecka.